050-3077175 
אוסקר שינדלר 20 א' דירה 3, בת ים

פיסול פנים: contouring:

הינה שיטת טיפול שמחדשת ומחזירה לפנים נפחים ששקעו עם השנים. ברבות השנים נשים וגברים סובלים מדלדול ורפיונו של העור, שקעים באזור העניים והלחיים, דבר אשר נותן מראה מבוגר זקן ועייף, אצל ד"ר מרינה חננשווילי הכוהנת הגדולה בתחום פיסול הפנים, תאבחן את מצב עורך ומתן הסבר על הטיפול הנדרש. ד"ר מרינה תבצע מהלך פשוט ומהיר שאינו כרוך בכאב או מצב החלמה ארוך, שיטה זאת תאפשר לך החזרת הנפחים ועיצוב מתאר הפנים שנעלמו ברבוץ השנים, ע"י הדגשת קווי הלחיים, ניתן לשלב בסיס נוגד חמצון מצולב אשר יוצר בנייה מחודשת של קווי הלסת מה שמעניק מראה צעיר ורענן, הוספת נפח במשקי העניים, תבהיר את הכהות ותיתן מראה צעיר להפליא. עיבוי השפתיים בהתאם לפניה של הלקוחה/לקוח. הזרקת החומרים תוסיף נפח בהתאם למבנה פניה הטבעי של הלקוחה ונותנת מראה טבעי צעיר ורענן.

נוסחה זאת אף מעודדת את התחדשותם של רקמות העור הטבעיות אשר מצויות בפניהם של הלקוחות ויוצרות בניית תאי עור חדשים. כל הטיפול נעשה תוך זמן מועט – דקות ספורות, עם הרדמה מקומית קלה ללא כאב כלל, כל זאת ללא ניתוח פולשני. בקליניקה של ד"ר מרינה חננשווילי נעשה שימוש בחומרי המילוי שהינם טבעיים, איכותיים, ונבחרים בקפידה רבה, עם אישורי משרד הבריאות. ישנם מס' סוגים של חומרי מילוי שמטרתם היא להתאים באופן אישי את חומר המילוי לפניהם של הלקוחות ובהתאם לסוג עורם והאזור הנדרש למילוי. ד"ר מרינה חננשווילי מתמחה בשילובם של החומרים ותוך מתן רמת דיוק גבוהה ולקבלת תוצאה מרבית. השילוב בחומר מילוי בדרגת איכות גבוה בצירוף הניסיון ויכולת הביצוע של ד"ר מרינה בהחדרת החומר וכמות הרצויה הינו הסוד להצלחתה ולשביעות רצון לקוחותיה.

עיצוב ומילוי האף:

(תמונות של לפני ואחרי) זריקות למילוי האף ועיצובו מתאים לאנשים אשר חוששים מניתוח אף פולשני, טיפול זה נותן מענה לאף נפול או גבנוני והופך את האף לסולד או ישר בתוך זמן מועט וללא זמן החלמה או סימנים הנקרים לעין באופן יוצא דופן. שיפור הנתונים הטבעיים בתוך דקות ספורות ולקבלת תוצאות מדהימות. ד"ר מרינה חננשווילי משתמשת בחומר המיועד לפיסול האף הנקרה "חומצה האילרונית" חומצה זאת מצויה בגופני באופן טבעי ולכן כמעט ואין תופעות אלרגיות לחומצה זאת. לחומצה ישנם רמות סמיכויות שונות הנותנות מענה למטופל בהתאם לדרישותיו ובהתאם לנתונים הפיזיולוגים של עורו. חומר זה יעיל וגמיש גם כאשר הלקוח/לקוחה לא מרוצה מהתוצאה ומעוניינת בהסרת החומר, ניתן להמיס את החומר באופן מידי ולהחזיר את המצב לקדמותו. השפעתו של החומר יכול להמשך זמן רב כאשר אצל אנשים צעירים יכול להחזיק עד 4 שנים. הלקוח יכול להגיע שוב ולתחזק את התוצאה ולהוסיף מילוי בהתאם לצורך. ישנה עדיפות לשימוש בחומר זה מכיוון שפני האדם נוטים להשתנות עם הגיל וגם מבנה הפנים משתנה ולכן מומלץ להשתמש בחומר שהוא אינו קבוע ותמידי על מנת להשוות לפנים עם השינויים הטבעיים שלו. ד"ר מרינה למעשה משלבת את יכולתה עם איכות החומר לעיצוב האף להרמתו (יצירת אף סולד) או כאשר ישנו גשר במעלה האף, ד"ר מרינה תיישר את הגשר או תמלא את שקעים המצויים באף. החיסרון היחיד הינו ששיטה זאת אינה מתאימה למי שמעוניין להקטין את האף, זאת ניתן לבצע רק ע"י ניתוח אף פלסטי. עבודת המילוי מתבצעת במשך מס' דקות בלבד ומיד ניתן לראות את התוצאה. ד"ר מרינה, לפני התחלת הטיפול מבצעת הרדמה מקומית ע"י אלחוש המקום עם חומר הרדמה משחתי או במקרה הצורך ע"י זריקת הרדמה מקומית, תלוי ברגישותו של הלקוח/לקוחה. בסיום הטיפול ניכרת נפיחות באזור האף וגם סימני הזריקה או שטפי דם פנימיים החולפים לאחר מס' ימים וניתן להסתירם ע"י מייקאף. המחיר לטיפול זה הוא ביכולתו של כל לקוח/לקוחה וכמובן בהתאם לנתונים ודרישות הלקוח.

הרמת גבות ועפעפיים:

(תמונות) תהליך מהיר המתבצע ע"י חומר מילוי המוזרק באמצעות מחט קנולה שאינה פוגעת ברקמות דקות המצויות באזור העניים, הטיפול קצר והתוצאה המתקבלת היא נכרת למראה חיטוב הגבות והרמתן.

עיבוי שפתיים ועיצובם:

(תמונות) הליך עיבוי השפתיים מתבצע בהתאם לדרישת הלקוח ובהתאם למבנה פניה ושפתיה. לד"ר מרינה ידע רב באנטומיה של הגוף והפנים, כך שמעבר למילוי הנדרש בשפתיים, ד"ר מרינה מבצעת בדיקת רווחים בין האף לשפתיים (הינו כ- 2 ס"מ) ובין השפה התחתונה לסנטר (הינו נע בין 3.5-4 ס"מ) בדיקה זאת חשובה למתן דיוק מרבי, תוך התחשבות בגילה של הלקוחה ובעוד גורמים פיזיולוגים המתרחשים בגוף בהתאם לגילה של הלקוחה, כמו למשל: נסיגת עצם בלסת העליונה היוצרת "קמטי עישון" שמופעים גם בקרב נשים שאינן מעשנות, ד"ר מרינה יוצרת פרופורציה בין שני השפות. ד"ר מרינה משתמשת בחומרי מילוי טבעיים בטוחים שאינם יוצרים גבשושיות בשפתיים ונותרים מקובעים, חומרי המילוי תומכים בהרוויית העור ונותנים לו נופח טבעי ומלא. הלקוח נהנה ממתן מראה טבעי וחושני. ההליך הינו פשוט וקצר, ומתאים לנשים בעלות שפתיים דקות אשר רוצות לעצב את שפתיהם או כאשר קיימת אסימטריה בשפתיים. טיפול זה מתאים גם לנשים הסובלות מקמטוטים מעל אזור השפה העליונה. ד"ר מרינה משתמשת בחומרי מילוי שפתיים הטובים ביותר והחדשניים ביותר ומשווים להן מראה זוהר בריא ורענן.

מומלץ כאשר :

השפתיים דקות

יש אסימטריה בשפתיים

השפתיים ארוכות וקטנות

יצירת גבול בשפתיים

קמטי עישון

שפתיים סדוקות חסרות צבע

קמטוטים בצדי השפתיים.פגישת ייעוץ בחינם
שירות וליווי אישי
הרופאים המומחים בארץ
התקשרו עכשיו
050-3077175

2all בניית אתרים