050-3077175 
אוסקר שינדלר 20 א' דירה 3, בת ים

מתיחת פנים ע"י חוטים

טיפול מהפכני שמיועד לטפל בעור עייף ונפול בצוואר ובפנים, למצק אות העור ולהשיג עור צעיר רענן ויפה, טיפול זה הצטרף לאחרונה לארסנל הטיפולים האסתטיים. טיפול זה מתבצע באמצעות הזרקה של חוטים, הבונים את התשתית הבריאה לעור המדולדל ומשפר את מראהו. חוטים אלו יוצרים סיבים של קולגן ואלסטין והם הגורמים למיצוק העור וליצירת תוצאות מדהימות. לאחר קבלת התוצאה אין צורך בהוצאתם של החוטים. החוטים נמסים באופן טבעי ונעלמים מעצמם לאחר בניית הקולגן ואלסטין סביב אותו אזור.מטרת הטיפול
הטיפול בחוטים מיועד להצערת עור הפנים והצוואר, לשיפור מראהו ולמיצוקו. החוטים הנמסים בתוך העור מעודדים יצירה של קולגן ואלסטין חדש, יוצרים תשתית המהווה רשת איכותית ותומכת לעור. מטרת הטיפול הינה מתן מראה צעיר וגם מניעת והאטת תהליך ההזדקנות הטבעי של עור הפנים כנגד כוח המשיכה, ולכן הינו מומלץ גם לנשים וגברים צעירות וכמובן למבוגרות ומבוגרים. קבלת התוצאה הינה מהירה.

למי מתאים?
הטיפול בהזרקת חוטים מתאים למקרים של נשים וגברים שיש להם עור מדולל נפול ורפוי וחסר חיוניות, לטיפול בקמטים עמוקים וקמטוטים, ולשיפור צניחת הלחיים ואזור הסנטר, למצב של דילול רקמת הצוואר, קו הגבה והרקה.

למי לא מתאים?
הטיפול בחוטים לא מתאים למקרים של מחלות עור פעילות, היריון, טיפול בנוגדי קרישה (תלוי בהחלטת הרופא המטפל), אקנה דלקתי של הפנים או הצוואר.

איך זה עובד? 
ד"ר מרינה מחדירה לעור, באמצעות מחט דקיקה, חוט רפואי שנספג מסוג פולידיאוקסנון, המצוי ברפואה הכירורגית מזה שנים רבות. חוט זה משמש בניתוחים כחומר תפירה השומר על האלסטיות של התת-עור, החוט מתפרק בתוך העור ואינו יוצר תופעות לוואי. החוטים מוחדרים ע"י מחטים שעברו עיבוד מיוחד, המאפשרים חדירה חלקה לעור. המחט נשלפת בקלות והחוט נשאר בעור ומתפרק בתוכו בתהליך של פירוק ביולוגי האורך 3-8 חודשים.

האם טיפול זה כואב?
הטיפול מתבצע תחת אלחוש האזור המטופל ע"י משחה מסוג אמלה ובמקביל ע"י הרדמה מקומית, אשר מרדימה את מקום הטיפול, לכל אזור מוחדרים מספר חוטים בבת אחת.
לדוגמא:  אזור הלחיים והצוואר, 15-45 חוטים לטיפול. כמות הטיפול הנדרשת הינה בהתאם למצבו של הלקוח ולפי דרישה. התוצאות הינם יפות היוצרות עור בריא רענן חלק ומראה צעיר, והפחת מס' שנים במראה, כמו-כן תוצאותיו הינן מידיות ונשמרות לאורך טווח ארוך. ניתן לשלב טיפול זה עם טיפולים אחרים הניתנים בקליניקה של ד"ר מרינה בהתאם למטופל. לטיפול זה ישנם תופעות לוואי מועטות כמו שטפי דם מקומיים וזניחים העוברים באופן מידי, נפיחות מקומית ומעט בצקות אפשריים, העוברים לאחר מס' ימים. תופעות לוואי וסיבוכים חריגים:  אלרגיה ודחייה של החוטים - נדיר מאוד. - נפיחות, כאב רב, אדמומיות ואי-נוחות לאחר כ – 4 ימים יש לחזור לד"ר מרינה. - צלקות – נדיר מאוד. - על מטופלים הנוטלים אספירין, או מדללי דם אחרים לדווח לד"ר מרינה ולהתייעץ על כל נטילת תרופה אחרת - אם להפסיק את נטילת התרופה כמה ימים לפני הטיפול או להמשיכה. - גרנולומות – יכולה להופיע התקשות באזור ההזרקה, עקב דלקת תת עורית. התופעה ניתנת לטיפול ע"י  ד"ר מרינה עם מתן תרופה לעזרה נקודתית של הבעיה. - פיגמנטציה  ד"ר מרינה ממליצה לאחר הטיפול בהזרקת חוטים בשימוש במקדם הגנה גבוה בחשיפה לשמש. ד"ר מרינה גם מבקשת להימנע במריחת כל משחה או קרם אחר באזור הפנים ולשימוש בכל בושם או שמן. - הופעה של שקע בליטה או אסימטריה עקב הטיפול -  לאחר הורדת הנפיחות ניתן לבצע תיקונים קטנים של אסימטריה בשני צדי הפנים. - חוט בולט שאינו נספג - ניתן להוציא.
המלצות לאחר הטיפול - להימנע מפעילות ספורטיבית ל-5 ימים - להימנע  מסאונה, ספא, טיפול קוסמטי לפנים, שיזוף, - להימנע מביקור אצל רופא שיניים – לשבועיים, כמו-כן על המטופלת  לא לעסות את הפנים.

לסיכום
- הטיפול  מיועד להצערת העור ומצוקו
- הטיפול אינו מהווה מתיחת פנים וניתוח פולשני.
- האפקט הוא לזמן ארוך אך לא תמידי  ויש מרכיב אינדיבידואלי במידת התפרקות החומר בגוף.
- נפיחות, אודם ורגישות או שטפי דם הם תגובות נורמליות חולפות לכל אדם.
- יש צורך בטיפולים חוזרים כדי לשמר ולשפר את התוצאות בהתאם לכל מטופל ומטופל.  


פגישת ייעוץ בחינם
שירות וליווי אישי
הרופאים המומחים בארץ
התקשרו עכשיו
050-3077175

2all בניית אתרים