050-3077175 
אוסקר שינדלר 20 א' דירה 3, בת ים

מילוי קמטים

אחד מהטיפולים המהירים ביותר וקבלת תוצאה מהירה הינו מילוי קמטים, המתבצע בעזרת הזרקת החומר ישירות למקום המקומט, הטיפול יעיל ואפקטיבי וכבר מסיום הטיפול ניתן לראות את התוצאות. לאחר הטיפול המטופלת חוזרת לחייה באופן מידי ללא זמן החלמה.
חומרי המילוי של ד"ר מרינה חננשווילי מוזרקים בהתאם לסוג העור ולטיבו של המטופלת, הכמויות הינם מזעריות ומוחדרות לשכבה שמתחת לעור הפנים ומטפלות בקמטים באופן מידי. החומר מותאם באופן אישי גם לסוג הקמט בפנים. לד"ר מרינה חננשוולי ישנם את כל סוגי החומרים המותאמים גם למקום הקמט ובהתאם לרצונה של המטופלת. זמן שימור התוצאה הינו נע בין 8 חודשים עד לשלוש שנים. לכל מטופל/מטופלת ד"ר מרינה חננשווילי תמליץ להמשך טיפול בהתאם לגילה וכמות הקמטים שבפניה. רוב חומרי מילוי הקמטים אינם גורמים לתופעות לוואי ולאלרגיות בעור הפנים ובגוף בכלל.טיפול ללא סיבוכים – למי הוא מתאים? 

טיפולי מילוי קמטים תפסו תאוצה בשנים האחרונות, רבות הנשים ואף גברים, בגיל יחסית דיי צעיר מתחילות לשמר את הפנים ע"י הזרקות המילוי, דבר היוצר מניעת הקמטים בעתיד לנשים צעירות, אין לזה גיל מסוים, פשוט כל אישה איך שהיא מרגישה. נשים מבוגרות יותר משתמשות במילוי לקמטים בשטחים רבים בפנים ומקבלות תוצאות מידיות שמרעננות את חייהן ע"י הורדה של מס' שנים מגילם. התהליך אינו פולשני ואף פשוט למדי,  הוא תהליך די פשוט ואין צורך בהכנות מיוחדות לקראתו, אך תהליך זה אינו מומלץ לנשים בהריון או לנשים מניקות. הזרקת חומר למילוי קמטים נעשה ע"י ד"ר מרינה חננשוויל  שהיא מתמחה בתחום זה ובתחום הרפואה כבר עשור רביעי.פגישת ייעוץ בחינם
שירות וליווי אישי
הרופאים המומחים בארץ
התקשרו עכשיו
050-3077175

2all בניית אתרים