050-3077175 
אוסקר שינדלר 20 א' דירה 3, בת ים

זיעת יתר

הזעת יתר 
ד"ר מרינה חננשווילי מציעה טיפול בהזעת יתר ע"י הזרקת חומר רעלן, טיפול זה מוביל ופשוט ללא ניתוח ומתבצע ע"י ד"ר מרינה בהזרקה פשוטה לאזור הנדרש, כמו בית שחי, כפות ידיים, והתגובה היא מהירה. לעיתים נדרשת הרדמה מקומית. העיקרון הוא הרפיה של השריר שאחראי לכיווץ בלוטות הזיעה. הטיפול דורש מספר הזרקות למטופל. טיפול זה שכיח ומוצלח ונותן תוצאות מידיות ומעולות. משך הטיפול הינו כ- 20 דקות, לאחר מכן המטופל חוזר לשגרת חייו במלואה. טיפול זה מעלה את רמת החיים למטופל ומונע מימנו מצבים לא נעימים במהלך חייו. ד"ר מרינה טיפלה במס' רב של לקוחות שיצאו מרוצים ובהכרת תודה עבורה. מטופלים אלה פטרו ונפרדו מבעיה זאת של זיעת יתר בדרך קלה .

מהי הזעה? 
מנגנון ההגנה של הגוף הינו הזיעה אשר מופעל כאשר הגוף חש בשינויים פיזיולוגיים בתוכו ובשינוי בטמפרטורת הגוף, בפעילות ספורטיבית או הימצאות במקומות חמים או קרים לחלופין.  החום יוצר הרחבת כלי הדם אשר מזרימים את החום על פני העור ויוצרים זיעה, ולכן העור מתחמם ומאדים. הזיעה, שמורכבת בעיקר ממים, מאפשרת אידוי וקירור מהיר של הגוף. ככלל, ככל שמידת המאמץ גבוהה יותר, כך גם כמות הזיעה גדולה יותר.

מהי הזעת היתר?
 
הזעת יתר, הנקראת גם הזעה ממוקדת, נגרמת כאשר ישנה הפרעה בוויסות החום, ומתאפיינת בכך שהיא מגבילה לאזורים מסוימים בגוף -  בכפות הידיים, בפנים, בבתי השחי. לרוב תופעה זאת מופיעה בגיל ההתבגרות, תופעה זאת אינה מהווה בעיה בריאותית אך מהווה אי נוחות במחיצת חברים או בכל מקום אחר ויוצרת חוסר אסתטיות וריחוק בחברה. חומרת הבעיה עשויה לנוע בין קלה לקשה. המצב הקיצוני הוא טפטוף קבוע של מים מכפות הידיים. מצבי לחץ והתרגשות, כמו גם מזג אויר חם, עלולים להחמיר את הבעיה. בעבר נהגו לבצע ניתוח פולשני ע"י כריתת העצבים הסימפטטים המצויים בבית החזה והינם אחראים להזעת היתר. כיום אין צורך בכך, הזרקת חומר הרעלן מבצע את אותה מטרה ללא ניתוח פולשני. לד"ר מרינה חננשווילי ישנה את המיומנות והמקצועניות הנדרשת למטרת התוצאה ולמניעת הזעת היתר, הניסיון העשיר בשנים מקנה תוצאות מיוחלות וטובות מאוד.פגישת ייעוץ בחינם
שירות וליווי אישי
הרופאים המומחים בארץ
התקשרו עכשיו
050-3077175

2all בניית אתרים