050-3077175 
אוסקר שינדלר 20 א' דירה 3, בת ים

מזותרפיה 

עורנו מותקף באופן קבוע על-ידי תוקפניים מבחוץ. מבין הגורמים התוקפניים הם קרני שמש מסוגים מזיקים שונים, אוויר מזוהם, אקלים קשה, מזגנים, לחץ פסיכולוגי. כתוצאה מכל ההתקפות, מהלכי הזדקנות מתחילים כבר בגיל 25-30. בעיות בריאות העור מגוונות, כגון: רגישות יתר, התייבשות, כתמי פיגמנטים, שומן או תופעות אקנה. לכל המקרים האלה, כבר 30 שנה קיימת שיטת הטיפולים שנותנת תוצאות מצוינות והיא המזותרפיה.מה הוא הסוד להצלחה של שיטת הטיפולים הזאת?

התשובה היא שבתוך רקמת העור יוצרים אכסון של ויטמינים שתאי העור יוכלו להשתמש בהם למשך תקופה ארוכה.

איך יוצרים את האכסון הזה?
מזריקים במינונים קטנים לתוך רקמת העור קוקטיל של ויטמינים.  הרכב של כל קוקטיל כזה הוא ייחודי במינו ומכינים אותו באופן מיוחד בהתאם לצורכי הלקוח ובעיות העור שהתגלו.

איזה מרכיבים יכול להכיל קוקטיל הויטמינים?
בדרך כלל זה ויטמינים מסוגים שונים ביחס המתאים, מיקרו אלמנטים חיוניים, אנזימים ואקסטרקט פלצנטה. קורס המלא מכיל 8-10 טיפולים נערכים פעם בשבוע .

מזוטרפיה יעילה כאשר:

• פוטו הזדקנות העור
• עייפות" העור
• עור שמן
• אקנה
• פיגמנטים וכתמים
• צלוליטיס
• התמתחות העור

יש לציין במיוחד שיטת הזרקה קוקטיל חדישה ללא צורך במחט. השיטה נקראת אוקסימזוטרפיה והזרקת הקוקטילים נעשת באמצעות חמצן נקי ומכשיר Jet Peel. הטיפול הזה היפואלרגני, ללא כאב באופן מוחלט, נותן תוצאה ברורה לעין כבר אחרי קוקטיל הראשון, ומחירו סביר לכל כיס.
הקוקטיילים מוזרקים באזורי הפנים, צוואר, חזה וכפות ידיים. הטיפול עובד לא רק בזכות קוקטיל מזוטרפי, אלא גם בזכות החמצן הנקי שהוא חלק פעיל מאוד בכל תהליכי המטבוליזם בגוף האדם.

אוקסימזוטרפיה מומלצת בתור קורס המכיל 5-8 טיפולים. ניתן להשתמש בה כעזרה דחופה באופן חד פעמי ליפני טכס, אירוע או מפגש חשוב. מזוטרפיה עור צעיר ובריא.

רסטילאן –ויטל זה מוצר טבעי לטיפוח העור. הג'ל הזה הוא נוצץ כמו קריסטל והוא מכיל חומצה פיאלורונית חיונית מאוד לעורנו. כאשר ג'ל חודר מתחת לעור הוא מחזק אותו, שומר נוזלים בתוכו, משחזר תכונות נעורים בעור,  מרענן, מעניק מראה טבעי, תוסס ובריא.

טיפול באמצאות הג'ל נערך במשך 15-20 דקות ולא דורש בדיקות מוקדמות לרגישות.
תוספת חשובה ולא רק לעור הפנים, רסטילאן משחזר נעורי העור ולכן יהיה לא הגיוני להשתמש בו  לשחזור נעורי עור הפנים בלבד. ואכן הג'ל הזה משפיע באופן זהה לעור בחלקי הגוף אחרים שגם חשובים לשחזור נעורי הגוף ונותנים ביטחון עצמי למשתמש.

רסטילאן ניתן למרוח בחלקי גוף הפתוחים, כגון: צוואר, ידיים וחזה. מראה צעיר מעלה את הביטחון העצמי שלך רסטילאן מעניק לגוף רעננות טבעית. וכמה שעורך צעיר יותר יש לך יותר מרץ וביטחון עצמי בחיים. עמיתים בעבודתך בהחלט יציינו שיש בך מלא מרץ ושמחת חיים. 


פגישת ייעוץ בחינם
שירות וליווי אישי
הרופאים המומחים בארץ
התקשרו עכשיו
050-3077175

2all בניית אתרים