050-3077175 
אוסקר שינדלר 20 א' דירה 3, בת ים

עיצוב ומילוי האף


זריקות למילוי האף ועיצובו מתאים לאנשים אשר חוששים מניתוח אף פולשני, טיפול זה נותן מענה לאף נפול או גבנוני והופך את האף לסולד או ישר בתוך זמן מועט וללא זמן החלמה או סימנים הנקרים לעין באופן יוצא דופן.
שיפור הנתונים הטבעיים בתוך דקות ספורות ולקבלת תוצאות מדהימות.

ד"ר מרינה חננשווילי משתמשת בחומר המיועד לפיסול האף הנקרה "חומצה האילרונית" חומצה זאת מצויה בגופני באופן טבעי ולכן כמעט ואין תופעות אלרגיות לחומצה זאת. לחומצה ישנם רמות סמיכויות שונות הנותנות מענה למטופל בהתאם לדרישותיו ובהתאם לנתונים הפיזיולוגים של עורו.
חומר זה יעיל וגמיש גם כאשר הלקוח/לקוחה לא מרוצה מהתוצאה ומעוניינת בהסרת החומר, ניתן להמיס את החומר באופן מידי ולהחזיר את המצב לקדמותו. השפעתו של החומר יכול להמשך זמן רב כאשר אצל אנשים צעירים יכול להחזיק עד 4 שנים. הלקוח יכול להגיע שוב ולתחזק את התוצאה ולהוסיף מילוי בהתאם לצורך.

ישנה עדיפות לשימוש בחומר זה מכיוון שפני האדם נוטים להשתנות עם הגיל וגם מבנה הפנים משתנה ולכן מומלץ להשתמש בחומר שהוא אינו קבוע ותמידי על מנת להשוות לפנים עם השינויים הטבעיים שלו.

ד"ר מרינה למעשה משלבת את יכולתה עם איכות החומר לעיצוב האף להרמתו (יצירת אף סולד) או כאשר ישנו גשר במעלה האף, ד"ר מרינה תיישר את הגשר או תמלא את שקעים המצויים באף.
החיסרון היחיד הינו ששיטה זאת אינה מתאימה למי שמעוניין להקטין את האף, זאת ניתן לבצע רק ע"י ניתוח אף פלסטי. עבודת המילוי מתבצעת במשך מס' דקות בלבד ומיד ניתן לראות את התוצאה.

ד"ר מרינה, לפני התחלת הטיפול מבצעת הרדמה מקומית ע"י אלחוש המקום עם חומר הרדמה משחתי או במקרה הצורך ע"י זריקת הרדמה מקומית, תלוי ברגישותו של הלקוח/לקוחה. בסיום הטיפול ניכרת נפיחות באזור האף וגם סימני הזריקה או שטפי דם פנימיים החולפים לאחר מס' ימים וניתן להסתירם ע"י מייקאף.

המחיר לטיפול זה הוא ביכולתו של כל לקוח/לקוחה וכמובן בהתאם לנתונים ודרישות הלקוח.


פגישת ייעוץ בחינם
שירות וליווי אישי
הרופאים המומחים בארץ
התקשרו עכשיו
050-3077175

2all בניית אתרים