050-3077175 
אוסקר שינדלר 20 א' דירה 3, בת ים

פיסול פנים contouring


הינה שיטת טיפול שמחדשת ומחזירה לפנים נפחים ששקעו עם השנים. ברבות השנים נשים וגברים סובלים מדלדול ורפיונו של העור, שקעים באזור העניים והלחיים, דבר אשר נותן מראה מבוגר זקן ועייף, אצל ד"ר מרינה חננשווילי הכוהנת הגדולה בתחום פיסול הפנים, תאבחן את מצב עורך ומתן הסבר על הטיפול הנדרש.

ד"ר מרינה תבצע מהלך פשוט ומהיר שאינו כרוך בכאב או מצב החלמה ארוך, שיטה זאת תאפשר לך החזרת הנפחים ועיצוב מתאר הפנים שנעלמו ברבוץ השנים, ע"י הדגשת קווי הלחיים, ניתן לשלב בסיס נוגד חמצון מצולב אשר יוצר בנייה מחודשת של קווי הלסת מה שמעניק מראה צעיר ורענן, הוספת נפח במשקי העניים, תבהיר את הכהות ותיתן מראה צעיר להפליא. הזרקת החומרים תוסיף נפח בהתאם למבנה פניה הטבעי של הלקוחה ונותנת מראה טבעי צעיר ורענן.נוסחה זאת אף מעודדת את התחדשותם של רקמות העור הטבעיות אשר מצויות בפניהם של הלקוחות ויוצרות בניית תאי עור חדשים. כל הטיפול נעשה תוך זמן מועט – דקות ספורות, עם הרדמה מקומית קלה ללא כאב כלל, כל זאת ללא ניתוח פולשני. בקליניקה של ד"ר מרינה חננשווילי נעשה שימוש בחומרי המילוי שהינם טבעיים, איכותיים, ונבחרים בקפידה רבה, עם אישורי משרד הבריאות.

ישנם מס' סוגים של חומרי מילוי שמטרתם היא להתאים באופן אישי את חומר המילוי לפניהם של הלקוחות ובהתאם לסוג עורם והאזור הנדרש למילוי.

ד"ר מרינה חננשווילי מתמחה בשילובם של החומרים ותוך מתן רמת דיוק גבוהה ולקבלת תוצאה מרבית. השילוב בחומר מילוי בדרגת איכות גבוה בצירוף הניסיון ויכולת הביצוע של ד"ר מרינה ובהחדרת החומר וכמות הרצויה הינו הסוד להצלחתה ולשביעות רצון לקוחותיה.


פגישת ייעוץ בחינם
שירות וליווי אישי
הרופאים המומחים בארץ
התקשרו עכשיו
050-3077175

2all בניית אתרים