050-3077175 
אוסקר שינדלר 20 א' דירה 3, בת ים

החלקת קמטי הבעה 

הטיפול בקמטי הבעה הינו טרנד נפוץ בקרב נשים וגברים המבקשים שיפור במראה הפנים על ידי החלקת והעלמת קמטי ההבעה. חומר הטיפול - מבוסס על רעלן טבעי, אשר אושר על ידי ה-FDA לטיפול בקמטים בשנת 2002.

כיצד מתבצע טיפול להחלקת קמטי הבעה באמצעות זריקה?
החומר המוזרק תפקידו לשטח ולישר את העור ע"י מילוי הקמטים באזור העניים והמצח, אזור המצוי ברובו בקמטי הבעה. החלקת הקמטים מתבצעת ע"י הזרקת החומר והחדרתו בין השריר לעצב, פעולה זאת יוצרת בעשייתה להרפיית השריר – ויוצר את החלשת שריריי ההבעה ובזאת אזור הקמטים ניראה חלק ללא קמט. יתרונותיו של חומרי הזרקה אלה, הינם רבים ובראשם הינו החזרה המהירה לשגרת החיים וללא זמן החלמה, יחד עם זאת רצוי מאוד להימנע מפעולות חריגות כמו פעילות ספורטיבית נמרצת וזאת במשך לכל היותר שלושה ימים מיום הטיפול.מילוי קמטי הבעה.
נשים וגברים אשר בוחרים בטיפול זה מקבלים תוצאות מהירות וטובות כבר מהטיפול הראשון, הנע מעידון החלקת הקמטים ועד העלמתם כליל וכל זאת עם מינימום תופעות לוואי. שילוב של זריקות לטיפול בקמטי הבעה עם חומרי מילוי אחרים, המיועדים לאזורים שונים בפנים וגם לאזור העניים והמצח, שילוב בין השניים יוצר תוצאה מירבית על ידי השלמתו עם מילוי הנפח במקום הרצוי, עם חומרים בדרגות סמיכות שונות בהתאם לסוג העור והתוצאה הרצויה.

הטיפול בהחלקת קמטי הבעה –
אינה נדרשת הכנה מבעוד מועד. השפעת הטיפול הינה אישית בין מטופל למטופל ותלויה ברמת הקמט וסוג העור, שימור הטיפול נע בין מס' חודשים עד שנה, עד לטיפול הבא.
חסרונותיו של טיפול זה באות לידי ביטוי ע"י חלק מהמטופלים שיעידו על נפיחות קלה לאחר הטיפול, או אדמומיות או שטף דם פנימי, כל אלה הינם תופעות נדירות, וברוב המקרים חולפות ואינם מהוות מטרד או כאבים עבור המטופל והינם עוברות במהרה. 


פגישת ייעוץ בחינם
שירות וליווי אישי
הרופאים המומחים בארץ
התקשרו עכשיו
050-3077175

2all בניית אתרים